Oude valkuilen opnieuw

22-01-2022 | 10:19

 Weer weegdag en hoewel ik trots was. Want op avond met collega's de koekjes weerstaan ( scheelde dat m'n favoriete stroopwafel en roze koek er niet lagen).

Slechts 100 gram minder. 😢 maar als ik terug mag ik nog blij zijn. Na weken niet veel doen en thuis hangen is mijn ritme verdwenen. 
deze 2 weken weer lekker druk. 
soms ging ik van huis zonder ontbijt of was ik zo druk dat ik vergat te lunchen. En door niet opletten in december en te vaak frauderen is m'n portie avond eten ook wat groter dan was in november. 


ook was sportschool dicht  en 2x in week uurtje trainen en daardoor thuis ook meer kunnen oefenen met lopen lag stil. Dat is nu weer begonnen allebei. Dat gaat ook wat schelen

en je ik mis mijn fraude zaterdag, normaal bij iets denk je op zaterdag dus wachten. Het dat je nu niks mag lijkt zoveel moeilijker. maar nog 9 dagen 

Het plan voor deze week. Omdat ik ontbijten lastig vind zo vroeg, terug naar wat kwark met muesli dat gaat er voor 10 nog wel in. 

een appeltje deed ik al maar dat blijf ik strenger elke dag doen 

voor lunch wordt weer cracker of 2 met plakjes beleg.

ook ga ik weer kleinere bordje (Dank Sandra) gebruiken om m'n portie warm eten weer te verkleinen.

nou nog even volhouden ik hoop nog wat geld bij elkaar te krijgen.

op naar volgende week